Hej!
Moja przygoda z drewnem zaczęła się jakieś dwa lata temu - kupiliśmy działkę letniskową i postawiliśmy tam dom z balika. Zaczęło się od drobnych przeróbek - tam półeczka, tutaj szafka

Coraz bardziej się wkręcałęm i zaanektowałem garaż na mini warsztat. W tym roku postanowiłęm się trochę dosprzętowić i pójść głębiej w drewniany temat

.
Na razie sbieram szlify organizując swój warsztacik, czasami wydłubię coś użytkowego.
Fajnie, że jest miejsce, gdzie można poprosić o poradę mądrzejszych od siebie, ale obiecuję, że najpierw będę używał wyszukiwarki

Pozdrawiam Serdecznie!
Paweł