26 Czerwca 2026, 22:49:51 czas Polski

Autor Wątek: Witam wszystkich!  (Przeczytany 1025 razy)

Offline PawelK

Witam wszystkich!
« dnia: 02 Kwietnia 2019, 16:56:15 czas Polski »
Hej!

Moja przygoda z drewnem zaczęła się jakieś dwa lata temu - kupiliśmy działkę letniskową i postawiliśmy tam dom z balika. Zaczęło się od drobnych przeróbek - tam półeczka, tutaj szafka ;) Coraz bardziej się wkręcałęm i zaanektowałem garaż na mini warsztat. W tym roku postanowiłęm się trochę dosprzętowić i pójść głębiej w drewniany temat  ;D.
Na razie sbieram szlify organizując swój warsztacik, czasami wydłubię coś użytkowego.

Fajnie, że jest miejsce, gdzie można poprosić o poradę mądrzejszych od siebie, ale obiecuję, że najpierw będę używał wyszukiwarki  ;)

Pozdrawiam Serdecznie!
Paweł

Offline amigorg

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7336
  • Ocena +224/-6
  • Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Maszyny i projekty
Odp: Witam wszystkich!
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwietnia 2019, 18:18:09 czas Polski »
Cześć i powodzenia :)