Witam dawno nie wstawiałem moich prac na forum ,ale to z braku czasu, dziś udało mi się skończyć donicę więc wstawiam fotki,może komuś się spodoba i sobie zrobi taką.
A więc kolejno kupiłem okrąglaka fi 80mm pociąłem na plasterki 30mm i kilka na stopkę uciąłem pod skosem 45 stopni ,następnie wyciąłem krążek z deski calówki i na niego układałem kolejno krążki,wszystko jest sklejone i każdy krążek przybity dwoma gwoździkami ,u góry zrobiłem szerszą deskę żeby woda nie zaciekała po całej doniczce -wyciąłem ją z trzech kawałków desek.Na spodzie jak już wspomniałem wcześniej z uciętych po skosie okrąglaków zrobiłem stopkę,wszystko powinno być widać na załączonych zdjęciach.Jutro może zrobię lepszą fotkę przy dziennym świetle bo dziś już ciemno było jak skończyłem ją malować impregnatem.
