27 Czerwca 2026, 02:52:28 czas Polski

Autor Wątek: Witam serdecznie!  (Przeczytany 730 razy)

Offline SfinksMK

Witam serdecznie!
« dnia: 04 Lutego 2020, 20:11:48 czas Polski »
Witam serdecznie forumowiczów 😉 mam na imię Mariusz a wylądowałem tu dzięki kanałowi Did na Youtube z którego czerpałem wiedzę przy mojej pierwszej kuchni dla rodziców, na co dzień elektryk/automatyk, ale sprawy meblowe na tyle mnie wciągają że może kiedyś coś z tego będzie 🙂 Sprzętu puki co nie za wiele bo jedynie ukośnica,  wkrętarka, wiertarka, itp oraz kilka przymiarów z bluma.

Pozdrawiam

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lutego 2020, 20:55:00 czas Polski »
Witam kolegę. Miło jak ktoś przywita się elegancko, a nie zdawkowym słowem.