Witam serdecznie forumowiczów 😉 mam na imię Mariusz a wylądowałem tu dzięki kanałowi Did na Youtube z którego czerpałem wiedzę przy mojej pierwszej kuchni dla rodziców, na co dzień elektryk/automatyk, ale sprawy meblowe na tyle mnie wciągają że może kiedyś coś z tego będzie 🙂 Sprzętu puki co nie za wiele bo jedynie ukośnica, wkrętarka, wiertarka, itp oraz kilka przymiarów z bluma.
Pozdrawiam