Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Jestem totalnym nowicjuszem, dopiero zaczynam przygodę z drewnem - na razie jakieś małe projekty do domu, typu wieszak stojący, cokoliki, lampy. Sprzęt, totalnie podstawowy: wkrętarka, ściski wolfcrafta 910mm, ściski kątowe, taśmowy, ukośnica, kątowniki.
Pozdrawiam Tomasz.