27 Czerwca 2026, 11:13:36 czas Polski

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 790 razy)

Offline Thominik

Witam wszystkich
« dnia: 06 Maja 2020, 12:54:52 czas Polski »
Witam wszystkich, jestem Dominik, mam 20 lat i od pewnego czasu próbuję swoich sił z obróbką drewna, bardzo mnie to fascynuje i myślę, że stało się to moją pasją.

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maja 2020, 18:46:58 czas Polski »
Witam na forum w naszym gronie