Mam na imię Robert. W tym roku skończyłem 50-tkę i... odkryłem swoje zamiłowanie do stolarstwa

Oczywiście to czysta amatorka jak na razie, ale chciałbym się w tym kierunku rozwijać, zdobywać wiedzę oraz czerpać przyjemność i satysfakcję ze swoich realizacji.
Jestem żółtodziobem w kwestii stolarstwa, więc wybaczcie, że czasem będę zadawał pytania, na które odpowiedź będzie dla większości oczywista. To co mogę, szukam używając przycisku "Szukaj" w Google, jednak nie wszystko można tam znaleźć...
Nie przedłużając - tyle na początek. Miło do Was dołączyć
