Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 12:24:57 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Jeszcze jedna pergola
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do dołu
Autor
Wątek: Jeszcze jedna pergola (Przeczytany 3744 razy)
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Jeszcze jedna pergola
«
Odpowiedź #15 dnia:
16 Lipca 2014, 09:37:14 czas Polski »
Piwko (nie jedno) było wczoraj + placki ziemniaczane
Zapisane
MarcinW
Hero Member
Wiadomości: 985
Ocena +70/-2
View Gallery
Odp: Jeszcze jedna pergola
«
Odpowiedź #16 dnia:
16 Lipca 2014, 09:40:32 czas Polski »
rozumiem że skoro niejedno to do przyniesienia wykorzystałeś nosidełko?
Zapisane
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Jeszcze jedna pergola
«
Odpowiedź #17 dnia:
16 Lipca 2014, 09:48:40 czas Polski »
Zapisane
Przemek
Sr. Member
Wiadomości: 250
Ocena +8/-1
View Gallery
Odp: Jeszcze jedna pergola
«
Odpowiedź #18 dnia:
16 Lipca 2014, 10:05:39 czas Polski »
Rewelacyjna pergola, jak wszystkie Twoje prace!
Myślę, że kiedyś też coś podobnego sprawię małżonce, w tym roku zrobiłem jej tylko kratę pod pnące roślinki 2x2m ale taka pergola przy furtce by się również przydała
Pozdrawiam Przemek
Zapisane
Pozdrowienia
Przemek
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Jeszcze jedna pergola