25 Czerwca 2026, 18:21:03 czas Polski

Autor Wątek: Gex 125 AC czy da się zamontować pad 150  (Przeczytany 2410 razy)

Offline Ludwis

Gex 125 AC czy da się zamontować pad 150
« dnia: 14 Marca 2021, 14:07:59 czas Polski »
Witam wszystkich.
Czy może ktoś z kolegów zamontował pad fi 150 do szlifierki mimośrodowej gex 125 AC?  Czy się da i będzie dobrze działać ?