23 Czerwca 2026, 10:28:08 czas Polski

Autor Wątek: Dzień Dobry Wszystkim ;)  (Przeczytany 950 razy)

Offline Daro1K91

Dzień Dobry Wszystkim ;)
« dnia: 03 Kwietnia 2021, 21:50:36 czas Polski »
Cześć Wszystkim. Jestem Darek stolarstwem zajmuję się amatorsko i głównie dla własnych potrzeb ;)

Offline Lirorobert

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 7732
  • Ocena +11/-0
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Lirorobert
Odp: Dzień Dobry Wszystkim ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia 2021, 22:15:40 czas Polski »
Witam na forum w naszym gronie.