28 Czerwca 2026, 17:30:05 czas Polski

Autor Wątek: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych  (Przeczytany 6163 razy)

Offline zamator

Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« dnia: 09 Kwietnia 2018, 22:16:39 czas Polski »
Hej.
Jak w temacie. Czy istnieje taka opcja?

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwietnia 2018, 22:25:26 czas Polski »
A co dokładnie chcesz ukrywać? :)

Oczywiście każda grupa userów może widzieć to co ma zadane wg praw tej grupy, albo widzieć ale nie może pisać itd.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

kwita

  • Gość
Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwietnia 2018, 22:32:19 czas Polski »
Koledze chodzi raczej o czytanie treści tematów dla osób tylko zalogowanych. Jak ktoś nie jest zalogowany to nie będzie widział treści

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwietnia 2018, 22:39:21 czas Polski »
Rozumiem pytanie, ale nie rozumiem celu.

Chowanie treści mija się z sensem... chcemy przecież się dzielić wiedzą, a nie ją chować.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

Offline zamator

Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwietnia 2018, 23:12:24 czas Polski »
Chętnie dzielę się wiedza, jeszcze chętniej ja pozyskuje... :)

Pytanie nie CZY się dzielić, ale z KIM.

Nie wiem co zaszlo między tobą a kilkoma forumowiczami (byłymi forumowiczami), ale część dyskusji mogli byście ukryć przed światem... :)


A tak na serio Jarku, to chodzi mi o logowanie zapisów z czatu (ach na historia i ten temat który był niejednokrotnie poruszany :)) do wątku, który będzie widoczny tylko dla osób mających dostęp do czatu. Czyli dla zalogowanych.

Jakby nie patrzeć, ad-hoc tematy czy czacie czasami są naprawdę ciekawe i mocno pouczające.


Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwietnia 2018, 23:18:27 czas Polski »
Serio, ja nie mam nic do ukrycia :) Zawsze mówię jak jest i to wszystko.

Co do rozmów z czatu, forum nie jest engine który udźwignie takie rozmowy jak IRC (tysiące linii, setki userów). Więc jak mówię, czat to tylko dodatek (którego normalnie forum nie ma).
Stąd zawsze jak ktoś mi zadaje pytanie - odsyłam na forum albo grupę FB. Tam ma paść pytanie i odpowiedzi - żeby inny mogli to przeczytać.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek

Offline zamator

Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwietnia 2018, 23:27:41 czas Polski »
A gdybym napisać ci kawałek kodu który by po prostu logował shoutbox'a do tego zamkniętego wątku?

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Zakładanie tematów widocznych tylko dla zalogowanych
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwietnia 2018, 23:55:31 czas Polski »
Jeśli będzie to oficjalny pakiet z smf, to możemy testować. Inne dodatki i praca w kodzie nie wchodzi w grę. Forum ma 5 lat i działa idealnie.
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek