27 Czerwca 2026, 16:22:54 czas Polski

Autor Wątek: Wyrówniarka- sama, nie combo.  (Przeczytany 1665 razy)

Offline sajo

Wyrówniarka- sama, nie combo.
« dnia: 02 Grudnia 2014, 18:08:01 czas Polski »

Z innego wątku:

Cytat: DarioK w Sierpień 31, 2014, 23:21:54 pm
Cytuj
Mam grubościówkę Makity dlatego nie chce kupować maszyny wieloczynnościowej (np. Dyma8).

Jestem w podobnej sytuacji. Jakieś sugestie sprzętu? raczej wolałbym kupić coś nowego. Fajnie, jakby się ją dało samemu przesunąć.
Np coś takiego: