Z innego wątku:
Cytat: DarioK w Sierpień 31, 2014, 23:21:54 pm
Mam grubościówkę Makity dlatego nie chce kupować maszyny wieloczynnościowej (np. Dyma8).
Jestem w podobnej sytuacji. Jakieś sugestie sprzętu? raczej wolałbym kupić coś nowego. Fajnie, jakby się ją dało samemu przesunąć.
Np coś takiego:
