Witam wszystkich. Mam na imię Piotr i mam 37 lat

Piszę z małej wioski Rozterk. Z zamiłowania jestem pszczelarzem i z racji tego co nieco w stolarni muszę zrobić. Małe co nieco można podejrzeć
tutaj i
tutaj. Drugą pasją to modelarstwo

Ostatnio na poddaszu wygospodarowałem miejsce na modelarnię i z Waszą pomocą chcę zrobić porządny stół modelarski

Co z tego wyjdzie zobaczymy