witam wszystkich jestem Paweł. Stolarz Paweł, 29 lat na karku.w stolarstwie od uczęszczania do szkoły tj. już jakieś 13lat. pracuje w niewielkim ale dobrze i nowocześnie wyposażonym zakładzie, produkcja okien, drzwi, schodów. prywatnie także stolarstwo ogrodowe i meblowe. Organizuje powoli swój warsztat. Na forum od niedawna ale na pewno tu będę zaglądał ze względu na to że choć czlowiek może byc doświadczony to w tym miejscu zawsze czegoś się jeszcze nauczy. polecam DiD. Pozdrawiam