Witam serdecznie,
może ktoś ma uszkodzoną piłę i chciałby się pozbyć wyposażenia do niej w rozsądnej cenie. Ewentualnie może ktoś natknął się na aukcjach internetowych na uszkodzony sprzęt. Chodziłoby mi raczej o używany sprzęt w rozsądnej cenie niż ten z serwisów. Wiadomo chodzi o wolne środki finansowe, których jest zawsze ograniczona ilość na przyjemności.
Jestem zainteresowany zakupem wyposażenia, tj.:
- prowadnicy liniowej,
- prowadnicy kątowej,
- klina z osłoną tarczy.
- przedłużeniem stołu.
W ostateczności można coś zrobić we własnym zakresie. Kupować część po części w serwisie.
Pozdrawiam