Niestety nie mogłem dać wolnej przestrzeni ponieważ z prawej strony idą rury CO. hmm.. nawet jakby ich tam nie było to i tak dałbym blendę tylko nieco płytszą, żeby tworzyło jedną całość.
Co do zdjęć to mam świadomość że to mega porażka, w telefonie wyglądają znośnie, jak je wrzuciłem na DiD to wyglądają fatalnie, nie mam pojęcia o co chodzi bo telefon robi fantastyczne zdjęcia.