26 Czerwca 2026, 13:55:04 czas Polski

Autor Wątek: Moja pierwsza realizacja-Pudełko na pędzle do malowania paznokci  (Przeczytany 3304 razy)

Offline Kaczanek

Odp: Moja pierwsza realizacja-Pudełko na pędzle do malowania paznokci
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Stycznia 2015, 23:41:45 czas Polski »
Ciekawy patent. A te miejsca na te listewki wycina się przed sklejeniem czy już po? Mam jeszcze jedno pytanko. Mam kolejne pudełko do zrobienia, większe i jestem zmuszony dac klejonke na spód i górę. Szerokośc 20cm. Czy można ją wkleic? Jeśli nie to prosiłbym o radę jak to zrobic :)

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Moja pierwsza realizacja-Pudełko na pędzle do malowania paznokci
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Stycznia 2015, 00:40:42 czas Polski »
Po sklejeniu boczków robisz te nacięcia - oczywiście nie za głęboko bo do środka pudełka się przetniesz ;)
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek