Ciekawy patent. A te miejsca na te listewki wycina się przed sklejeniem czy już po? Mam jeszcze jedno pytanko. Mam kolejne pudełko do zrobienia, większe i jestem zmuszony dac klejonke na spód i górę. Szerokośc 20cm. Czy można ją wkleic? Jeśli nie to prosiłbym o radę jak to zrobic
