Cześć.
Chciałem podzielić się z Wami nowym zakupem. Zamówiłem ściski STALCO o wym. 120x800 mm.
Czekam na dostawę, ale wpierw próbowałem je w sklepie. Blatu u sprzedawcy co prawda nie udało mi się
zmiażdżyć (mocno dokręcałem

, ale trzymały nieźle, nie wyginały się i śruba chodziła luźno.
Jak potestuje u siebie to zdam jeszcze relacje.
No i najważniejsze ! cena wyjściowa to 55 PLN / szt. Ja kupiłem 8 szt. i dostałem jeszcze rabat, w sumie wyszło po 50 PLN.
Mają jeszcze ściski szybkomocujące, ale cena to już 150 PLN / szt. Wyglądają bardzo solidnie, może jak potestuje te kupione
to się skuszę na 1-2 szt.