24 Czerwca 2026, 10:31:33 czas Polski

Autor Wątek: Ściski STALCO  (Przeczytany 1950 razy)

bog_dan

  • Gość
Ściski STALCO
« dnia: 18 Grudnia 2014, 06:57:32 czas Polski »
Cześć.
Chciałem podzielić się z Wami nowym zakupem. Zamówiłem ściski STALCO o wym. 120x800 mm.
Czekam na dostawę, ale wpierw próbowałem je w sklepie. Blatu u sprzedawcy co prawda nie udało mi się
zmiażdżyć (mocno dokręcałem :)), ale trzymały nieźle, nie wyginały się i śruba chodziła luźno.
Jak potestuje u siebie to zdam jeszcze relacje.
No i najważniejsze ! cena wyjściowa to 55 PLN / szt. Ja kupiłem 8 szt. i dostałem jeszcze rabat, w sumie wyszło po 50 PLN.
Mają jeszcze ściski szybkomocujące, ale cena to już 150 PLN / szt. Wyglądają bardzo solidnie, może jak potestuje te kupione
to się skuszę na 1-2 szt.

Offline JarekO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1915
  • Ocena +26/-4
  • Centrum dowodzenia
  • View Gallery
    • Zobacz profil
    • Domidrewno.pl
Odp: Ściski STALCO
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudnia 2014, 08:00:18 czas Polski »
Te szybko mocujące są jak Festool'a, a produkcja Bessey :) Z tego co wiem Bessey dla wielu marek produkuje więc pewnie i tu ich produkt widać. Co ciekawe 75% zacisków kupują firmy do... mocowania stali, a nie drewna ;)
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek