Chłopaki mocne słowa juz padły. Wystarczy.
Każdy ma swój styl pisania. Przypomnijcie sobie do niedawna pisanie SMS bez polskich znaków. Kto ich wtedy używał.
Trzeba zachowywać jakieś standardy wypowiedzi i pisowni, jednak krytyka publiczna na forum wydaje mi się gorsza i nie na miejscu niż sama błędna pisownia. Nie da się przy tym poprawić po czasie swoich wpisow, nie angazujac osób trzecich. Nie robmy z tego jakiejs wielkiej tragedii i niezniechecajmy nikogo do aktywnego udziału na forum. Nie jestem autorytetem z krwi i kości humanista, ale wydaje mi się ze i wam zdarzają się wpadki, a przed słowem który stawiamy odpowiedni znaj interpunkcyjny, ale nie oto przeciez chodzi zeby wytykac komuś cos. Bądźmy dla siebie bardziej tolerancyjni, krytykujmy jedynie konstruktywnie dla dobra innych i tego forum to będzie nam sie mile tu wracało.