Mam na imię Jacek, mieszkam w Tarnowskich Górach, do tej pory zrobiłem kilka mebli do mnie do domu jak i dla znajomych ale wyłącznie z płyt laminowanych. W tym roku postanowiłem zrealizować moje marzenie i uruchomić mały warsztacik garażowy w którym zamierzam coś strugać, dłubać i tworzyć w drewnie. Jestem amatorem i samoukiem i cieszę się że znalazłem te forum bo dużo inspiracji można tu znaleźć.
Jacek