Poprostu sytem rozpoznaje co jest w buforze zaznaczenia i klikajac przycisk uzytkownika pobiera ten bufor - logiczne dzialanie.
Jezeli klikniesz przycisk innego uzytkownika to klikajac go masz w opcjach przypisaney ID tego uzytkownika. Jest to operacja portalu.
To co zaznaczone to lokalny bufor twojego koma i ten bufor nie wie czy to tekst innego usera.
Powiem cos co moze zabolec - ale komputer jest narzedziem i nie bedzie myslal za nas

(nie chce nikogo urazic) i poza tym komp jest glupim przetwornikiem informacji;) A my jako uzytkownicy jestesmy odpowiedzialni za to co robimy na kompie;)