Witam Wszystkich Forumowiczów, mam na Imię Daniel jestem z Sanoka i zaczynam swoja przygodę w pracy z drewnem. Bardzo mi milo być w gronie pasjonatów i profesjonalistów . Liczę na to ze wiele się od was dowiem bo mam wiele do nadrobienia . Pozdrawiam Serdecznie wszystkich forumowiczów jak i domidrewno.pl
