
Jakiegoż znów banana?

A tak na poważnie to wszystkie ograniczenia są do obejścia dla kogoś kto będzie tego chciał.
A jak będzie złośliwy to zaśmieci wszystko. Nawet jesłi mu dasz "banana"

to zaloguje się pod inną nazwą.
Dać im miejsce gdzie będą mogli się reklamować, a kto nie będzie zinteresowany to nie musi tam zglądać.
Z kolei ktoś kto szuka czegoś poszuka sobie tam i nie będzie zaśmiecał wątków.
No i przy okazji szefo (JarekO) będzie mógł zarobić jeśli pewne ogłoszenia bądą płatne. Bo czemu nie?
Za ogrom pracy i stworzenie nam miejsca gdzie się możemy wykazać i porozmawiać należy mu się.
Pozdrawiam.