Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, nawet te mniej miłe

mily68. Liczę na wybaczenie moich niecnych postępków.
Tylko to że się trochę podnosi to chyba nie problem bo podczas prowadzenia można docisnąc.
Frezarka docelowo ma być pod stołem, dokupiłem do niej taką płytkę KREGA do montażu w stole, więc raczej w trakcie pracy nie będę mógł jej dociskać.
Co do reszty odpowiedzi, spróbuję rozkręcić rzeczony uchwyt, i dam znać czy się polepszyło po manipulacji. W pytaniu w domyśle chodziło mi o to, czy coś tam się nie mogło wyrobić, że nie trzyma