Osobiście zamontowałem z 5 sztuk tych drugich i każdy działa do dziś, najdłuższy ponad dwa lata.
Od góry przez tor górny wystawiłbyś wtedy tylko czarny łebek i by reagował na ruch.
W sumie światła w szafach nie montowałem, zawsze ten wyłącznik w kuchniach robiłem.
No a w boku jeśli bok do ściany można wtedy tego drugiego zamontować.