Witam,
Znalazlem kilka sporych desek u siebie i nie jestem pewien co to za drewno.
Wyglada mi na cos lisciastego (ale nie jestem pewien), drewno jasne, prawie biale z odcieniami lekko zolto-brazowymi.
Drewno jest w miare lekkie ale wydaje sie solidne i twarde.
Zapachu raczej brak, smaku tez

Przy obrobce sie "chrzani" strasznie.
Na mysl mi przychodzi grab, ale nie jestem pewien.

