Witam
Zrobiłem dzisiaj sobie "pomocnika" do ostrzenia dłut na papierze wodnym. Pomysł podpatrzony w internecie.
Wizyta u szklarza i zakup kawałka szyby 100cm x 30cm grubość 6mm. Koszt 5 zł bo to odpad. Trzeba było samemu oszlifować kanty bo były ostre.

Następnie przymiarka papierów.

Przyklejamy taśmę dwustronną do wykładzin.

Odrywamy "folię"z drugiej strony

Lekko naciągamy papier

i gotowe


Jak dla mnie na razie wystarczy. Obecnie jeszcze mnie nie stać na kamienie wiec musi wystarczyć. Może mikołaj przyniesie prowadnik do ostrzenia dłut i już będzie bajka
