przesyłam z Uk uzywki , mam teraz chyba z 10, ostatnio też miałem tyle i rozeszły się szybko, jak się nie spieszy to obserwój dział sprzedam, 5.01.2016 będę w pl i jak Bóg pozwoli coś pohandluje:)może wrzucę zdjęcia przed wstawieniem na All...się forumowicze policytują:) dyskusja tylko jak to tutaj zrobić żeby było sprawiedliwie, jakiś pomysł?