25 Czerwca 2026, 23:31:30 czas Polski

Autor Wątek: Odp: łyżka bukowa  (Przeczytany 1392 razy)

Offline Dreluks

Odp: łyżka bukowa
« dnia: 01 Października 2013, 21:26:18 czas Polski »
Witam,

Myślałem że to inny całkiem wątek. Poproś Admina o przerzucenie tego do jednego wątku.
---------------------------------------

pozdrawiam,
Łukasz - Dreluks

Offline krzyś48

Odp: łyżka bukowa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Października 2013, 17:22:28 czas Polski »
I jest miska czekam na bigos 
po jakim czasie zobaczymy miskę ? "ciemność ,ciemność widzę" ;D
A bigosu to i ja bym zjadł ;)