Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
24 Czerwca 2026, 04:50:41 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam wszystkich i każdego z osobna.
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Witam wszystkich i każdego z osobna. (Przeczytany 1716 razy)
Patryk1008
Newbie
Wiadomości: 5
Ocena +0/-0
View Gallery
Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
dnia:
09 Czerwca 2016, 17:34:59 czas Polski »
Witam wszystkich.
Mam na imię Patryk. Pochodzę z okolic Leszna, a obecnie mieszkam na Bawarii. Nie jestem stolarzem,ale wiem czym się różni drewno od drzewa;) tak więc oprócz chęci i zapału coś tam wiem;) zarejestrowałem się na forum bo obiecałem żonie że zbuduje jej stolik kawowy i szukałem wszelkiego info,a to forum jest pełne profesjonalnej i łatwej do przyswojenia wiedzy
Nadmienie że stolika jeszcze się nie doczekała;) Interesuje się sportem oraz ogólnie pojętym DIY.
Zapisane
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #1 dnia:
09 Czerwca 2016, 17:37:37 czas Polski »
Witaj. Stolik, to dobry początek - sporo się nauczysz. Powodzenia
Zapisane
marcin6391
Hero Member
Wiadomości: 2374
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #2 dnia:
09 Czerwca 2016, 18:23:07 czas Polski »
Cześć
Zapisane
Joxer
Newbie
Wiadomości: 14
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #3 dnia:
09 Czerwca 2016, 19:15:06 czas Polski »
Siema. Zrob ten stolik i koniecznie sie podziel zdjeciami, doswiadczeniami i koniecznie dokumentacja.
Zapisane
Fotografowie mawiają, że "to nie aparat robi zdjęcie" i jestem przekonany, że powiedzenie to można odnieść także do wielu innych dziedzin.
Henry
Hero Member
Wiadomości: 1103
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #4 dnia:
09 Czerwca 2016, 19:30:54 czas Polski »
Witaj
A projekt już chociaż wybrałeś?
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #5 dnia:
09 Czerwca 2016, 21:13:23 czas Polski »
Siema. A jakiego rodzaju stolik poczynisz? Ja też lubię sport...
Oglądam czasem jak się ludzie męczą a szczególnie siatkarki przy serwach
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #6 dnia:
09 Czerwca 2016, 22:03:23 czas Polski »
Cytat: Patryk1008 w 09 Czerwca 2016, 17:34:59 czas Polski
wiem czym się różni drewno od drzewa;)
To już jest dużo
Miło powitać
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #7 dnia:
09 Czerwca 2016, 22:05:19 czas Polski »
Krzysiu co tak skromnie?
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #8 dnia:
09 Czerwca 2016, 22:35:22 czas Polski »
Koledzy dbają,żeby dobrze się przywitać,
Więc już nie mam,o co pytać,
Drzewo,drewno jest różnica,
Patryk wie!!!
Wiec o co pytać
Zapisane
Patryk1008
Newbie
Wiadomości: 5
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #9 dnia:
09 Czerwca 2016, 23:09:57 czas Polski »
Co do stolika, to jedynym projektem jest obecny stolik który z racji tego że mój ośmiomięsieczny syn zerwał sporo okleiny i wspina się po półce która znajduje się pod blatem nie nadaje się już do bycia naszym stolikiem musi zostać przerobiony na coś innego
muszę usunąć dolną półkę aby nie miał gdzie nogi Wsadzić;) reasumując mam zamiar zrobić stół których posiada tylko blat i 4 nogi;) Niby banał i nic wielkiego,ale przypuszczam że najłatwiej nie będzie ;)nie jestem w stanie zrobić sam klejonki,więc muszę skorzystać z kupnej(ale jakoś damy radę). W realizacjach wstawię Wszystko co uda mnie się spłodzić;) Co do sportu to nie mam czasu na oglądanie;) działam bardziej aktywnie;D
«
Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2016, 23:13:30 czas Polski wysłana przez Patryk1008
»
Zapisane
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #10 dnia:
10 Czerwca 2016, 02:11:07 czas Polski »
Witam
Zapisane
amikron
Hero Member
Wiadomości: 836
Ocena +0/-0
Sol omnibus lucet
View Gallery
Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
«
Odpowiedź #11 dnia:
10 Czerwca 2016, 11:20:51 czas Polski »
Witaj na forum, dużo radości z obcowania z drewnem
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam wszystkich i każdego z osobna.