24 Czerwca 2026, 14:25:55 czas Polski

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2158 razy)

Offline tomasko

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Czerwca 2016, 22:06:45 czas Polski »
Witaj I niemartw sie swoim deklem  8)
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.