Fakt, Toya do straszna słabizna podobnie ich inne marki (Vorell na przykład rozpada się w rękach). Yato to jednak ich marka premium co widać po tych narzędziach.
Podobnie jest z przecież z Grupą Topex, gdzie większość narzędzi z logo Topex to jednorazówki, jednak NEO to już całkiem porządny i estetyczny sprzęt.