Cześć
Na forum jestem już od kilku lat, ale jak do tej pory tylko czytałem posty. Mam na imię Piotr, mieszkam w Krakowie i posiadam dosyć spory warsztat, w którym hobbistycznie zajmuję się głównie odnawianiem starych mebli i przedmiotów, choć ostatnio coraz częściej wykonuję całkiem nowe zazwyczaj dla siebie lub znajomych.