Ja często zamykam takim zdaniem dyskusję z klientem.
I dziala na moją korzyść
Jak klient mówi żeby opuścić cenę o jakąś kwotę.
'' opuść, To taka mała kwota''
To ja odpowiadam.
''No właśnie. Jak to tak nie wiele to tyle. mi dołóż do mojej ceny''
Oczywiście grzecznie i z uśmiechem.
Od.razu temat się kończy i płaci całość.