Dzień Dobry Wszystkim !
Jestem mężczyzną w średnim wieku

, od 10 lat mieszkającym w jednej z podwrocławskich wiosek. Bardzo lubię zwierzęta (aktualnie na stanie 5 psiaków, kotów sześć i 7 zielononóżek), jazdę motocyklem i oczywiście pracę z drewnem. Jestem w tym temacie kompletnym amatorem ,nie mniej mam za sobą parę bardziej lub mniej udanych realizacji. Prowadzącym DiD chce powiedzieć, że jestem pełen uznania dla ich wiedzy i profesjonalizmu (nie ma to jak trochę wazelinki

). Lekką zazdrość wzbudza we mnie wyposażenie warsztatu DiD. Bardzo ciekawa dla mnie i pomocna jest tematyka zagadnień poruszanych na portalu, związanych z drewnem.
Pozdrawiam