Witam Panowie.
Od dłuższego czasu przymierzam się do pilarki stołowej, przyznam że chodzi mi po głowie metabo ts 254 (firma trochę z sentymentu), ale zastanawiam się nad pilarką tytułową, konkretnie 3 fazową. O metabo nie pytam bo sporo o nich jest na forum i w sieci, natomiast o lunie nie znalazłem nic z użytkowania. Macie może jakieś doświadczenia z tą pilarką, ktoś ma, miał?
Pozdrawiam