27 Czerwca 2026, 18:55:13 czas Polski

Autor Wątek: LUNA BCS 315 B  (Przeczytany 1310 razy)

Offline Norberto

LUNA BCS 315 B
« dnia: 24 Listopada 2016, 10:57:55 czas Polski »
Witam Panowie.
Od dłuższego czasu przymierzam się do pilarki stołowej, przyznam że chodzi mi po głowie metabo ts 254 (firma trochę z sentymentu), ale zastanawiam się nad pilarką tytułową, konkretnie 3 fazową. O metabo nie pytam bo sporo o nich jest na forum i w sieci, natomiast o lunie nie znalazłem nic z użytkowania. Macie może jakieś doświadczenia z tą pilarką, ktoś ma, miał?
Pozdrawiam