Witam .
W moim domu poddasze jest użytkowe ,sufit jest wykończony
płytą K/G .Przyznam się ,ze nie jestem fanem tej technologii.
W wcześniejszym domu poddasze było wykonane z desek sosnowych,
podłogi ,ściany i sufit,ogromnie miło wspominam te pomieszczenia .
Latem chłodno w zimę ciepło i miły klimat .
Postanowiłem zrobić coś podobnego w pomieszczeniach w ,których
teraz mieszkam .Do zrobienia jest sypialnia ,garderoba .klatka
schodowa oraz łazienka .Wszystko z sosny ,jedynie łazienka z dębiny.
Myślę ,ze będzie tego około 50m/2
Aktualnie mam ósmy intensywny dzień pracy .
Tarcica sosnowa pocięta na wymiar i po strugana .Deski będą miały
20mm grubości ,szerokość tyle ile wyda tarcica ,od 170mm do 270mm.
Jeżeli kogoś zainteresuje temat ,pytajcie .
Przedstawiam,główne największe pomieszczenie przed remontem.
Pozdrawiam.