Jakiś czas temu kupiłem bruzdownicę (makita sg 1250), którą użyłem raz (słownie-jeden raz). Ponieważ leży bezużyteczna pomyślałem, że może dałoby się przerobić ją na zagłębiarkę, (która jest mi potrzebna znacznie częściej). Czy ktoś z Was robił coś takiego? Jak myślicie czy to w ogóle jest do zrobienia?
Na pierwszy rzut oka widzę problem z dość wysokimi obrotami bruzdownicy (1000obr./min-co prawda bez obciążenia, ale to i tak chyba zbyt dużo). Liczę na Wasze sugestie i opinie.