Witam
Mam mały problem. Dostaliśmy od Córki nowy telefon HTC One , nie chce odpalić na żadnej karcie mikro SIM , którą mam. Jest to model z jednym tylko gniazdem ( po lewej stronie patrząc od ekranu ) , z opisu znalezionego w necie wynika ,że jest to gniazdo nano SIM ale z kolei Córka mówi ,że wkładała tam swoją kartę i wszystko grało a jej karta nie jest formatu nano. Może któryś z Kolegów ma taki telefon i podpowie mi co zrobić z tym fantem. Telefon jest bez simlock'a - nie ma żadnego logo operatora na tylnej ściance. A podobno też teraz w Polsce nie sprzedaje się telefonów z simlock'iem (tu we Francji wszystkie mają simlock'i ) - czasami mam wrażenie ,że to inny świat.