25 Czerwca 2026, 15:20:29 czas Polski

Autor Wątek: Odp: Projekt instalacji odciągowej  (Przeczytany 720 razy)

Offline cumbajszpil

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 403
  • Ocena +0/-0
  • Volenti non fit iniuria
  • View Gallery
    • Zobacz profil
Odp: Projekt instalacji odciągowej
« dnia: 02 Kwietnia 2017, 10:34:17 czas Polski »
Szczęściarz.  Gratulacje.
 A nie jest tak, że połączenia pod kątem prostym osłabiają siłę ciągu?

Offline cumbajszpil

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 403
  • Ocena +0/-0
  • Volenti non fit iniuria
  • View Gallery
    • Zobacz profil
Odp: Projekt instalacji odciągowej
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwietnia 2017, 16:47:55 czas Polski »
A może chodzi o pył?
Czy gruba trocina też się zapali od elektrostatyki?
Pytanie trywialne, bo nigdy nie miałem warsztatu a tym bardziej z odciągiem.
Poproszę o wyjaśnienie.