Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
25 Czerwca 2026, 15:20:29 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Odp: Projekt instalacji odciągowej
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Odp: Projekt instalacji odciągowej (Przeczytany 720 razy)
cumbajszpil
Sr. Member
Wiadomości: 403
Ocena +0/-0
Volenti non fit iniuria
View Gallery
Odp: Projekt instalacji odciągowej
«
dnia:
02 Kwietnia 2017, 10:34:17 czas Polski »
Szczęściarz. Gratulacje.
A nie jest tak, że połączenia pod kątem prostym osłabiają siłę ciągu?
Zapisane
cumbajszpil
Sr. Member
Wiadomości: 403
Ocena +0/-0
Volenti non fit iniuria
View Gallery
Odp: Projekt instalacji odciągowej
«
Odpowiedź #1 dnia:
19 Kwietnia 2017, 16:47:55 czas Polski »
A może chodzi o pył?
Czy gruba trocina też się zapali od elektrostatyki?
Pytanie trywialne, bo nigdy nie miałem warsztatu a tym bardziej z odciągiem.
Poproszę o wyjaśnienie.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Kosz
»
Kosz na śmieci
»
Odp: Projekt instalacji odciągowej