Witam wszystkich i każdego z osobna , jestem tutaj nowy i przepraszam jeśli wątek nie jest zamieszczony w odpowiednim dziale.
Mianowicie chciałbym zrobić własnoręcznie wysokie siedzisko z oparciem do przedpokoju o wymiarach 2m wysokie oraz 1,2m szerokie , cały projekt chciałbym wykonać sam (oprócz tapicerowania - chce dać zlecenie do krawca na wykonanie eko-skóry )
Z racji tego że nie mam aż takiej wprawy w takich pracach chciałbym prosić o pomoc kolegów z tutejszego forum i udzielenie kilku rad:
- jak zacząć taki projekt
- jaki materiał wybrać na szkielet
- jak powinien wygladać owy szkielet aby był stabilny oraz mocny (obciążenie dwóch osób np 160kg)
Bardzo dziękuje za każdą odpowiedź pozdrawiam wszystkich serdecznie
Patryk.
P.S : dodaje zdjęcie poglądowe aby wdrożyć wszystkich w efekt który chce uzyskać