Witam wszystkich
Mam na imię Paweł, jestem w porównaniu młodym stolarzem z Litwy, chociaż tak naprawdę z drewnem do czynienia mam już od dziecka. Miłość do drewna wzbudził we mnie mój ojciec, chociaż nie raz mnie odradzał tego zawodu, no a w nim tą iskrę pewnie rozpalił jego ojciec, bo tez lubił pomajsterkować i tak to się ciągni z pokolenia na pokolenie. Teraz nadal we dwójke z ojciem pracujemy w niedużym warsztacie przy domu, wykonujemy różnorodne prace na zlecenia i małymi kroczkami idziemy do przodu aby rosnąć w tym zawodzie. No pewnie nie mogę też nie wspomnieć swej żony, bo gdy brakuje nam pary rąk to tez chetnie cos tam pomoże

No i tak własnie jest, że chociaż kierowano mnie w życiu całkiem innymi drogami, dalej od stolarstwa, od ciężkiej pracy, to po mimo wszystko robię teraz to co lubię.