Bardzo dziekuję za ciepłe powitanie .Dlaczego zajmuje się drzewem - bo to moja pasja od 2-ch lat i nie zamierzam z niej rezygnować . Narazie korzystam z bardzo prostych maszyn ale w najbliższym czasie zamierzam powiększyć i lepiej wyposażyć swój warsztat i .Oczywiście pochwalę się moimi wyrobami za niedługo .Pozdrawiam serdecznie