Dobry wieczór, z tej strony Rafał.
Mam 29 lat, z wykształcenia jestem leśnikiem. Kocham las i wszystko co z nim związane. Przez 5 lat pracowałem w zakładzie usług leśnych, gdzie zdobyłem doświadczenie do pracy w Lasach Państwowych, gdzie obecnie pracuje. Stolarstwem zajmuję się od niedawna i daje mi to dużo satysfakcji i pozwala poznać surowiec drzewny z "drugiej strony". Od kilku miesięcy przerabiam garaż na warsztat, gdzie w wolnym czasie mogę puścić wodze wyobraźni i po prostu uciec od codzienności. Cieszę się, że mogę korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
Dziękuję za przyjęcie i serdecznie pozdrawiam wszystkich członków tego forum.
