Witam wszystkich nazywam się Marcin.Na co dzień zajmuję się naprawą sprzętu biurowego, drukarki itp. interesuję się też elektroniką i komputerami. Pasjonuję się muzyką zresztą gram już od kilkunasty lat na basie. Od czasu gdy zamówiłem swoją wymarzoną gitarę u lutnika ,który to zaczął mi opowiadać obszernie o różnych gatunków drewna i charakterystykach brzmieniowych zacząłem się interesować drewnem i jego wpływem na brzmienie .Dopiero od niedawna mam warunki do majsterkowania to też mogę pochwalić się pilarką tarczową stołową i ręczną ,wiertarką i szlifierką kątową,stołową i oscylacyjną.W miarę możliwości czasowych dłubię sobie i rozwijam swoje amatorskie umiejętności.Pozdrawiam wszystkich fanów drewna i aby do przodu rock on!