Witam wszystkich po długiej przerwie.
Temat jest dalej aktualny, budowa stołu w toku

Niestety budowa trochę trwa z racji braku czasu.
Blat już jest docięty, nogi gotowe, pozostało zmontować całość. Na projekcie widać, że z jednej strony nogi są proste, a z drugiej zwężane. To było tylko, żeby wybrać, które fajniejsze. Zdecydowałem się na zwężane, zwłaszcza, że lepiej będą pasować do krzeseł.
Pytanie o wykończenie dalej jest aktualne.
perszeron, mógłbyś wrzucić zdjęcie jesionu potraktowanego olejem białym?

Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam,
Adam