Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
24 Czerwca 2026, 12:49:15 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam serdecznie....
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Witam serdecznie.... (Przeczytany 1658 razy)
Jerry
Newbie
Wiadomości: 24
Ocena +2/-0
View Gallery
Witam serdecznie....
«
dnia:
07 Marca 2014, 20:32:56 czas Polski »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów
Mam na imię Jurek, i dopiero zaczynam moją przygodę z "dłubaniem w drewnie"
Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda mi się zrealizować kilka projektów w moim ogrodzie
Miło mi dołączyć do Waszego grona
Zapisane
Armagedon
Hero Member
Wiadomości: 557
Ocena +13/-2
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #1 dnia:
07 Marca 2014, 20:35:36 czas Polski »
Witamy w naszym szalonym klubie
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
«
Ostatnia zmiana: 07 Marca 2014, 20:38:27 czas Polski wysłana przez Armagedon
»
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #2 dnia:
07 Marca 2014, 20:55:48 czas Polski »
Klubie szalonych dzięciołów robiących dziurki ,otworki i wiele innych nie sklasyfikowanych form
Skąd nadajesz i co robisz na co dzień
Zapisane
mily68
Gość
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #3 dnia:
07 Marca 2014, 22:20:44 czas Polski »
Witaj Jurku!
Nam też jest miło
Sezon "ogrodowy" już tuż, tuż...
Zapisane
JarekO
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 1915
Ocena +26/-4
Centrum dowodzenia
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #4 dnia:
08 Marca 2014, 00:06:10 czas Polski »
Witamy na pokładzie!
No wiosnę już czuć... czas szykować się na "ogrodówkę"
)
Zapisane
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #5 dnia:
08 Marca 2014, 00:59:58 czas Polski »
Witamy i powodzenia w dłubaniu wśród dłubaczy
Zapisane
Waldi
Hero Member
Wiadomości: 824
Ocena +28/-31
Praca człowieka uszlachetnia
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #6 dnia:
08 Marca 2014, 07:56:43 czas Polski »
Witam serdecznie
Zapisane
Jerry
Newbie
Wiadomości: 24
Ocena +2/-0
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #7 dnia:
08 Marca 2014, 08:07:33 czas Polski »
Dziękuję wszystkim za powitanie w Waszym gronie
Krzyś48> Nadaję z miejscowości Królewiec (koło Mińska Maz.) a na co dzień zajmuję się infrastrukturą IT w jednym z polskich telekomów.
«
Ostatnia zmiana: 08 Marca 2014, 08:10:46 czas Polski wysłana przez Jerry
»
Zapisane
studio tata
Hero Member
Wiadomości: 1129
Ocena +21/-16
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #8 dnia:
08 Marca 2014, 08:56:32 czas Polski »
witamy cie Jurku
Zapisane
Pasjonata
Full Member
Wiadomości: 121
Ocena +3/-0
Praca karmi umysły
View Gallery
Odp: Witam serdecznie....
«
Odpowiedź #9 dnia:
10 Marca 2014, 21:24:16 czas Polski »
Witam kolejnego "dłubacza "
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam serdecznie....