Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tu nowy. Z zawodu jestem inżynierem sanitarnym. Mam trochę doświadczenia w pracy w drewnie. Ponieważ jestem już emerytem (młodym

), chcę się zająć pracą w drewnie. Mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc od bardziej doświadczonych forumowiczów.
Pozdrawiam wszystkich!
Robert