Witam wszystkich. Jestem Michał, lat 25. Student Konserwacji Dzieł Sztuki. Aktualnie mieszkam w Toruniu. Pracownie dzielę ze swoją żoną. W sumie jest to pracownia konserwatorsko-szklarsko-malarsko-stolarska :p miejsca nie za dużo ale daje radę. Powoli kompletuje zestaw potrzebnych narzędzi a w czasie wolnym od uczelni zajmuję się swoimi projektami.
Pozdrawiam wszystkich.