Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 01:20:51 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Klejenie i kleje
»
Kleje i klejenie
»
Połączenie nogi i blatu
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do dołu
Autor
Wątek: Połączenie nogi i blatu (Przeczytany 5578 razy)
Qbek
Jr. Member
Wiadomości: 57
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Połączenie nogi i blatu
«
Odpowiedź #15 dnia:
18 Marca 2018, 10:11:46 czas Polski »
Dzięki. To moczy się tylko i wyłącznie po to by efektem finalnym była gładka powierzchnia?
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Połączenie nogi i blatu
«
Odpowiedź #16 dnia:
18 Marca 2018, 12:01:26 czas Polski »
Tak. Chodzi o to że szlifowanie rozrywa włókna. Po styku z wilgocią podnoszą się a powierzchnia staje się szorstka. Dlatego specjalnie się je podnosi i szlifuje by zminimalizować to zjawisko.
Po struganiu jest całkiem inaczej bo włókna są odcinane.
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Połączenie nogi i blatu
«
Odpowiedź #17 dnia:
18 Marca 2018, 12:05:56 czas Polski »
Cytat: kozio w 18 Marca 2018, 12:01:26 czas Polski
Po struganiu jest całkiem inaczej
To jaka będzie wg. Ciebie powierzchnia?
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Połączenie nogi i blatu
«
Odpowiedź #18 dnia:
18 Marca 2018, 12:10:16 czas Polski »
Dużo lepsza i gladsza. Nawet moim niemarkowym strugiem udawało się doprowadzić do lustra.
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5618
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Połączenie nogi i blatu
«
Odpowiedź #19 dnia:
18 Marca 2018, 12:13:57 czas Polski »
Miałem na myśli wodowanie po struganiu
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Klejenie i kleje
»
Kleje i klejenie
»
Połączenie nogi i blatu