Aż mi się nie chce czytać jak widzę taki post (autora wątku).
Totalne niechlujstwo i brak szacunku do czytających.
Po podstawówce ludzie powinni umieć pisać poprawnie używając małych i wielkich liter, interpunkcji oraz umieć poprawnie gramatycznie konstruować proste zdania. Po gimnazjum, liceum to już chyba bez problemu (ale te szkoły nie są u nas obowiązkowe więc nie wnikam czy autor ma ponadpodstawowe wykształcenie bo nie o to tu chodzi).
Pisząc tak niechlujnie autor sam sobie wystawia świadectwo.